Discussie: Resist
Los bericht bekijken
Oud 9 augustus 2008, 17:07   #1
De_Laatste_Belg
Minister
 
De_Laatste_Belg's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 juli 2008
Locatie: Ex cathedra
Berichten: 2.926
Standaard Resist

Ik heb 4 vragen, als u mij toestaat.

1/
Was RESIST een vergissing ?

2/
Wat is uw standpunt over het Homofoob standpunt van de AEL, nu MDP ? Sinds u met jongeren werkt, voor mij een belangrijke vraag.

3/
Eerlijkheidshalve moet ik toegeven dat ik persoonlijk RESIST as een vergissing zie. Daarom aan u de vraag:
Kunnen we meer van dit soort vergissingen in de toekomst verwachten?
Of, als u RESIST niet als een vergissing ziet:
Kunnen we van uw partij verwachten dat ze weer zullen samenwerken met een andere partij met een discriminerend tintje, puur voor een beetje electoraal gewin ?

4/
Naar aanleiding van partijprogramma punt 23.
Citaat:
Vrede is het hoogste goed: een actieve vredespolitiek is nodig. Geen medewerking aan de Amerikaanse oorlogen
En naar aanleiding van uw samenwerking met het AEL dat weigert om Moslim extremisme te veroordelen als ook niet meer dan een oorlogsdaad de vraag:
Wat is uw standpunt over Moslim extremisme op sociaal, politiek, maar zeker ook Moslim eigen juridisch vlak ?
De_Laatste_Belg is offline