Los bericht bekijken
Oud 4 september 2008, 16:48   #31
Jaani_Dushman
Secretaris-Generaal VN
 
Jaani_Dushman's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 april 2004
Locatie: Het hinterland van Erpe-Mere
Berichten: 32.396
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fiere Jood Bekijk bericht
Allee gelukkig kan men weer Israel bekritiseren,oef.
De soldaten die daar gaan kennen de risico en krijgen geen clusterbommen als verrassing te zien.Ze hebben voor die beroep gekozen,een tandarts of loodgieter worden had veiliger geweest.
Legerdienst is in België niet verplicht !
De duizenden raketten die Hezbolah strijders richting Israel stuurden zijn ook niet opgeruimd door Hezbolah en zeker niet door Vn hulpdiensten.
En wat is de bestaansreden van Hezbollah weer? Wanneer is dat opgericht? Zat het Isarelisch leger toen mooi binnen haar grenzen?

Kijk, als je een land binnenvalt, dan is het normaal dat er reactie komt. Had Israel Libanon niet binnengevallen, dan had er nooit een Hezbollah bestaan.
__________________
The right of a people under occupation to resist through all means, including armed struggle, is fundamental and inviolable, and we will not allow our rights to be liquidated under the slogan of "security" or "stability".
Volksfront voor de Bevrijding van Palestina
Jaani_Dushman is offline   Met citaat antwoorden