Los bericht bekijken
Oud 4 september 2008, 22:37   #174
piraat
Banneling
 
 
Geregistreerd: 21 augustus 2008
Berichten: 2.807
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sfax Bekijk bericht
Lol
Niets afleidingstechnieken; pure ernst is dat. Het is echter niet mijn fout, dat jij de waarde achter een halfwaardetijd niet naar ernst en impact kan inschatten. Als jouw enige referentiepunt "het duurt duizenden tot miljoenen jaren" is, dan bevestig je opnieuw er niets van af te weten.

Er zijn redenen waarom sommige halfwaardetijden zo enorm lang zijn... Lage stralingsactiviteit bijvoorbeeld. Maar opnieuw, daar moet je de fysica achter het proces ietwat voor begrijpen, endat is iets waar jij je niet mee bezig houdt. In jouw beleving staat het immers beter om hoog van de toren de blazen over een halfwaardetijd van 16 miljoen jaar, terwijl die verder irrelevant is.
Dergelijke onwetendheid, is schadelijker dan enkele Hiroshima's bij elkaar.
Maar man, mijn persoontje is helemaal niet belangrijk, evenmin als het jouwe. Wat belangrijk is, is dat kernafval de grootste rotzooi is dat de mensen ooit verwezenlijkt hebben. Vieze rommel die onze planeet voor duizenden, zelfs miljoenen jaren kan besmetten, onleefbaar maken , de mensheid uitroeien. DAT is belangrijk, niet de persoonlijke antipatie die jij voor mij voelt of omgekeerd.
piraat is offline   Met citaat antwoorden