Los bericht bekijken
Oud 5 september 2008, 07:00   #183
piraat
Banneling
 
 
Geregistreerd: 21 augustus 2008
Berichten: 2.807
Standaard dichtgooien die handel

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
piraatje

ik zou een internetpetitie starten tegen die implosie reactor ? het moet lukken om 1miljoen stemmen te hebben tegen volgende week.
Wat is dat nu weer voor een belachelijk voorstel ? De kampen zijn reeds goed verdeeld, wat betreft pro- en contra -atoomkracht. Langs de ene kant kortzichtige egoïsten, enkel uit op confort en winstbejag, langs de andere kant mensen die wel eens nadenken, hun verstand gebruiken en inzitten met het lot van de komende generaties mensen en de planeet in het algemeen.
Wat ik wens, en dat is natuurlijk veel beter dan petities, is dat gewoon de bestaande wetten gerespekteerd worden, in het bijzonder de "kernuitstapwet" die in 2002 aangenomen werd in België. Indien die uitgevoerd word, worden alle kernreactoren van het land tussen 2015 en 2025 definitief gesloten .

Laatst gewijzigd door piraat : 5 september 2008 om 07:15.
piraat is offline   Met citaat antwoorden