Los bericht bekijken
Oud 5 september 2008, 09:10   #60
system
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 oktober 2006
Berichten: 40.545
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List Bekijk bericht
als we dan toch ter zake gaan komen :

artistiek kan je het scherm niet loskoppelen van de beeldhouwer CV, wie het proces van een beeldhouwer kent, weet dat zij met studies werken, tekenen maar ook soms gewoon dagenlang kijken naar vormen, gelijkaardige beelden, voorbeelden ontleden samengieten en inspireren

de prenten die ik zag liggen allemaal in dezelfde lijn, de Davidfiguur, de David vs Goliath idee, zelfs niet los te koppelen van zijn belgisch politieke lijn : Vlaanderen als underdog als David tegenover de franstalige bourgeoisie ... en daar maakte CV wel enkele beelden van

dus ja, met interpreteren kan je daar de term homo-erotische prenten opplakken, met een andere interepretatie liggen de prenten gewoon in lijn van zijn politieke en menselijke opvattingen en hebben ze met erotiek geen bal te maken

wat nu de juiste interpretatie is ? ... geen idee ... maar een onverdachte bron kan je belgicist Reynebeau in deze moeilijk noemen.
Er was minstens één beeld bij (waar men het in Terzake ook over had) waar men niet naast k�*n kijken. Het beeld van de vaandeldrager. Ook sommige foto's die op de muur zouden gehangen hebben, lieten aan duidelijkheid niets te wensen over. U moet uw kop niet in het zand steken.

Besluit: Verschaeve was niet alleen een 18 karaatse collaborateur, maar diezelfde collaborateur zou met een roze driehoek op zijn borst stante pede verdwenen zijn in een concentratie kamp moesten zijn ' strengste verboten' diepste erotische wensen geconcretiseerd zijn geworden.

Nu, Verschaeve heeft één geluk gehad: dat de Nazi's geen gedachten konden lezen.

Laatst gewijzigd door system : 5 september 2008 om 09:13.
system is offline   Met citaat antwoorden