Los bericht bekijken
Oud 5 september 2008, 10:10   #128
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maf Bekijk bericht
We bevinden ons in een nieuw millenium waarin de kerken leegstaan en waarin het monopolie van de religieuze feestdagen door een (religieuze) minoritaire groep dus geen zin meer heeft.

Zonnestanden??????

Laten de katholieken ons dan een paar zonnestandfeesten teruggeven...

Dan hebben heidenen als ik dan ook terug wat officieels te feesten.
wel grappig dat je dan hier je onwetendheid zit te ventileren.

altijd onnozel om eerst hard te roepen zonder dat je weet waarover het gaat hé.

KELTISCHE FEESTEN

zo te zien ben je altijd "verplicht" thuisgeweest, zonder te weten waarom.

hier de uitleg voor de simpele zielen: http://www.wiccatuintje.net/jaarwiel.htm

zo te zien heeft deze wicca mevrouw mijn ooit geposte feestdagen netjes gekopieerd mèt de vermelding (daarover ging het) hoeveel dagen er toevallig in het weekend vallen. Het kan toeval zijn, kan ook dat ze mijn auteurschap per ongeluk is vergeten te vermelden:

http://www.sbweb.be/SB/verlof.asp?year=2008

zoals je netjes kan zien is er al minstens tot in 2013 elk jaar minstens 1 tot drie feestdagen die toevallig tijdens het weekend vallen en dus "vrij" zouden kunnen te nemen zijn.
Waar leuteren die moslims dan toch over?

dat niet-moslims in 2010/2011/2012/2013 telkens DRIE DAGEN extra "verlof" hebben? en zij VERPLICHT zijn om ééntje daarvan voor hun suikerfeest te reserveren? of wat?
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o

Laatst gewijzigd door circe : 5 september 2008 om 10:18.
circe is offline   Met citaat antwoorden