Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Steenuil
Dit is in België ook al gebeurd (commisie Dutroux). In Nederland gebeurd het inderdaad vaker maar ook alleen maar als er echt zeer belangrijke dingen op de agenda staan. En op dat moment vind ik het wel een goed idee. We moeten wel oppassen dat we niet alles gaan mediatiseren.
|
Van de Staten-Generaal zijn alle openbare vergaderingen, zowel de plenaire als de commissievergaderingen, op internet te bekijken of te beluisteren.
Ga naar
http://www.tweedekamer.nl klik aan de linkerkant op 'Live debat' en selecteer een zaal om te bekijken. Of ga naar
http://www.eerstekamer.nl klik links bovenaan op 'Vergaderingen' en dan op 'Meeluisteren' om de vergadering te beluisteren.
Je kunt van beide Kamers ook altijd alle stenogrammen nalezen, voor als je een vergadering gemist hebt.