Los bericht bekijken
Oud 23 september 2008, 11:43   #1
Hallebarde
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 augustus 2007
Locatie: France
Berichten: 2.474
Standaard Hebben jullie het nu begrepen, 800.000 ?

Hebben jullie het nu gesnapt, 800.000 ?

Om voor de CD&V te stemmen moet je sowieso al hetzij een ernstig hersenletsel, hetzij een bijzonder goede reden hebben. Peetje of Meetje die zo dom waren van op een CD&V-lijst te gaan staan, bijvoorbeeld.

Maar om dan nog voor Leterme te stemmen, tja…

Die jongen is volstrekt onbekwaam ; dat hadden jullie toch wel moeten beseffen, eigenlijk. En volkomen onbetrouwbaar, zoals nu andermaal zonneklaar is gebleken (vraag het maar eens aan Bourgeois…)

Ik mag aannemen dat jullie het inmiddels begrepen hebben, toch ?

Wil dus bij een volgende gelegenheid een beetje jullie verstand gebruiken, alstubieft. Doe dergelijke onvergeeflijke vergissingen uzelf en uw medemens niet meer aan, OK ?

Anderzijds kan ik begrijpen dat u nu met enorme frustratie’s kampt. Niemand geeft immers graag een stommiteit toe.

Allez dus, laat jullie hier maar eens goed gaan, als het jullie kan helpen om de frustratie beter te verwerken.

Tenzij jullie liever de schaamte in stilte willen verteren…
Hallebarde is offline   Met citaat antwoorden