Los bericht bekijken
Oud 23 september 2008, 20:26   #36
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door solidarnosc Bekijk bericht
Waar leggen de Franstaligen hun wil op inzake BHV? Er is een uitspraak van een rechtbank. Situatie moet veranderen. Vlamingen zeggen zo, Franstaligen zeggen hmmm liever niet op die manier. Uitweg onderhandelen en compromissen sluiten ofwel opleggen van meerderheid tov minderheid. Goed recht maar waarom zouden Franstaligen dan moeten instemmen met leveren van een 2/3 meerderheid om de grondwet te veranderen wat noodzakelijk is in quasi alle landen om de grondwet te veranderen? Omdat Vlaanderen anders dreigt om zich af te scheiden. Wow. We halen de 2/3 de meerderheid niet binnen een bepaalde context dus splitsen we de boel zodat we wel onze zin kunnen doordrijven.
dus, jij zou in een regering stappen waarvan je weet dat ze hoedanook een slecht beleid gaan voeren?

want dat is de vraag hé, jij en de Franstaligen vragen aan de Vlamingen om hun ideeën over bestuur gewoon weg te gooien, ideeën die zeggen dat enkel een goede staatshervorming een toekomst voor alle Belgen kan verzekeren?
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden