15 maart 2004, 15:17
|
#34
|
|
Parlementslid
Geregistreerd: 4 april 2002
Berichten: 1.549
|
Citaat:
|
Oorspronkelijk geplaatst door Seba
Citaat:
|
Oorspronkelijk geplaatst door ancapa
Het werd wel één keer heel stil... toen Frank Vanhecke één minuut stilte vroeg voor de bomaanslag in Madrid !
De moordaanslag door islamextremisten (A-Q) is de tweede zwaarste in de rij, na de aanslag op het WTC in New York, mogelijk één in van een nieuwe reeks... Vermits Antwerpen de grootste haven was voor Amerikaans materiaal... zou het wel eens kunnen, dat België met zijn NAVO hoofdkwartier een volgend doelwit zou kunnen worden !
|
ben is benieuwd of men ook één minuut stilte had gehouden indien die aanslag was gepleegd door de ETA
De minuut stilte werd gevraagd voor de slachtoffers, niet voor de terroristen, of ze nu moslim of Marxistisch geïnspireerd zijn zoals de ETA, speelt geen rol.
Citaat:
Voor de rest was het opsomming van het blunderboek van Verhofstadt I en II, waarbij Vlaanderen nog altijd de waalse rekeningen blijft betalen !
Vlaams Blok is het alternatief voor heel Vlaanderen en Brussel !
|
http://www.vlaamsblok.be/pdf/brochur...ekvanpaars.pdf
is dat het alternatief, of is dat het bewijs dat het Vlaams Blok toch niet destructief oppositie voert?
Destructief is alleen maar deze regering. Dat zegt zelfs Pieter De Crem!
Citaat:
|
Vandaag werd Jurgen Verstrepen en Zwart/Wit het zwijgen opgelegd, zonder enige vorm van proces en werd de democratie al vermoord vóór 21 april 2004 !
|
is er dan al objectief bewijs dat dit programma "verboden "is?
|
Ja
|
|
|