Los bericht bekijken
Oud 10 oktober 2008, 08:10   #42
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rudy Bekijk bericht
Kortom, een gesofisticeerde moderne schandpaal. Is het dat wat we willen ?
moest ik ouder van nog kleine kinderen zijn, dan zou ik effektief wel graag weten dat die nieuwe vriendelijke buurman in feite een gevangenisstraf wegens pedofilie heeft gekregen ja. Dan kan ik mijn kinderen verwittigen dat ze nooit met die mijnheer mogen praten, in plaats van dat ik hem vriendelijk thuis uitnodig, hem vertrouwen geef en hem over mijn kinderen laat babysitten.

Dat degenen die het zo erg vinden dat veroordeelde pedofielen steeds met een schandpaalbriefje rond hun hals moeten lopen, dan maar zelf hun kinderen aan zulke mensen toevertrouwen. (of dachtje dat hij aan jou gaat vertellen dat je je kinderen niet in zijn buurt mag laten spelen?)
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden