Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door straddle
Compleet waardeloos. En crimineel.
Nog maar eens een bewijs dat voorspellingen van guru's en economisten en zelfs zakenbanken zoals Goldmans niet te betrouwen zijn.
Die paljas van een Murti heeft weer heel wat niet professionele marktparticipaten op verkeerde voet gezet en aan de hoogste prijs doen kopen. Uiteraard was Goldmans zelf massaal oliecontracten aan het verkopen toen ze via haar economist de prijs opdreef. De gewone gang van zaken dus. Iedereen op verkeerde voet zetten, markt manipuleren en dan langs de kassa passeren. Heb dat hier al veelvuldig aangekaart en uitgelegd.
Zoals eerder gezegd luisteren professionele traders NOOIT naar economisten. Die onnozele guru kan met 1 pennetrek zijn voorspelling een draai van 180 graden geven, kost hem niks (integendeel, Goldmans zal hem wel rijkelijk belonen na hun slag op de oliemarkt).
Vergeet ook niet dit: een economist moet pas aan het einde van de rit juist zijn. Een trader moet heel de rit lang juist zitten of hij is financieel kapot.
|
Eigenlijk rest er ons maar een optie: deze lieden onmiddellijk arresteren en berechten.
Hier wordt massaal fraude en diefstal gepleegd en geen haan die er naar kraait.