Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal
|
Je kan zeggen wat je wil Parcifal, maar dit toont het inderdaad aan. Trouwens bedankt om me hierop attent te maken want ik had het anders nooit gezien wegens een druk weekend.
Jij kan beweren wat je wil, maar de feiten wijzen aan dat de nieuwe wereld orde waarover zij spreken een specifiek doel is. Het feit dat die wereldleiders daar nu weer mee naar buiten komen als reactie op de financiele crisis is geen toeval. Het is allemaal deel van het plan. Ze gebruiken de financiele crisis die in de eerste plaats door hun meesters veroorzaakt is om het plan van hun meesters verder uit te dragen en te implementeren.
We zeggen het inderdaad al een hele tijd dat het zo ging zijn.
Hun excuus "we hebben een globale wereldorde nodig om zoiets te vermijden"... het is zo duidelijk en toch trap je er nog in.
__________________
Yesterday I was clever, so I wanted to change the world. Today I am wise, so I am changing myself. – Rumi