Los bericht bekijken
Oud 20 oktober 2008, 16:04   #170
AdrianHealey
Secretaris-Generaal VN
 
AdrianHealey's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 november 2006
Locatie: Antwerpen Stadstaat
Berichten: 28.290
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Hoe groot acht je de kans dat er nog deze eeuw een ontmoeting zal zijn met intelligent buitenaards leven (mijzelf niet meegerekend)?
Als we als 'buitenaards leven' alles definieren dat heeft geleefd op een andere planeet, zonder dat wij het daar gebracht hebben, dan wil ik een gokske doen van toch dat het mogelijk is, zonder het in absolute percentages te drukken. Ik alludeer hier op het gegeven dat het voor mij niet onmogelijk is dat ze ergens op Mars iets gaan ontdekken dat heeft geleefd/leeft.

Voor de rest is het mijn inziens koffiedik kijken.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Avicenna
"Anyone who denies the law of non-contradiction should be beaten and burned until he admits that to be beaten is not the same as not to be beaten, and to be burned is not the same as not to be burned."
AdrianHealey is offline   Met citaat antwoorden