Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door democratsteve
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Antoon
De moslim-terroristen zijn reeds lang bezig met hun slachtpartijen. Het begon lang voor er ooit kwestie was van een muur, of zelfs van een inval in Irak.
|
Klopt. Het is allemaal begonnen toen de VS zich op grote schaal is gaan moeien in het Midden-Oosten.
|
Zouden de VS zich maar meer moeien met het Midden-Oosten! Ik herinner me goed dat toen de Israelis en de Palestijnen vrede sloten (o.i.v. Rabin), van 1994-2000, het juist de moslim-extremisten van Hamas waren die het vredesproces met goed getimede zelfmoordaanslagen verbrodden. Bovendien ging Al Qaeda gewoon verder met aanslagen tegen het Westen (bv. Kenya). Het probleem is vandaag juist dat de VS zich niet genoeg moeien met het Midden-Oosten, of tenminste, dat ze zich niet genoeg moeien op de plaatsen waar het echt nodig is.
In het jaar 2000 wilden de moslimfanatiekelingen de kerstmarkt van Straatsburg opblazen. Wat had Frankrijk toen misdaan in het Midden-Oosten?
