Los bericht bekijken
Oud 17 maart 2004, 19:30   #1
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Groot verschil tussen het bruto- en nettoloon !

Een Belgische alleenstaande werknemer krijgt als loon maar 45,5% van wat hij zijn werkgever kost. 54,5 % vloeit naar de staatskas !!

Dat blijkt uit statistieken van de OESO, dat is de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling in Europa.

Nergens ter wereld is het verschil tussen het bruto- en het nettoloon zo groot als in ons land. Ondanks al de beloften van Verhofstadt I en II

Een troost : de laatste 7 jaar is dat verschil wel 1,5% kleiner geworden en vooral het kan alleen maar beter !
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden