Los bericht bekijken
Oud 22 oktober 2008, 08:38   #16
goodwill
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 25 april 2008
Berichten: 2.189
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Turkse Nederlander Bekijk bericht
Zoals we weten zorgen de Marokkanen voor veel overlast in Turkije. Zo zorgen de Koerden ook voor veel overlast in Turkije. Veel straatrovers in Turkije zijn van Koerdische afkomst. Roofovervallen en diefstal komt in verhouding vaker bij Koerden voor dan bij Turken. In veel Turkse steden worden de straten onveilig gemaakt door Koerden. Ook geweldsmisdrijven zoals eremoorden zijn veel talrijker onder Koerden. Veel Koerden vormen bendes.
beste,

je gaat er wel erg over.

Je bent verkeerd bezig om zo te veralgemenen en te stigmatiseren.
Het is niet omdat iemand vooroodelen heeft en haat verspreid dat je hetzelfde moet doen en je naar het niveau van deze persoon moet verlagen.
Of om je hier populair te maken, integendeel.

In plaats van een dergelijke hetze te beginnen, is het beter te beseffen en duidelijk te maken dat je niet mee gaat in de haatcampagnes, zwartmakerij of wat dan ook, omdat iemand op dit forum of ergens anders ik weet niet wat verspreid.
De oog om oog en tand om tand methode zal er ook toeleiden dat je jezelf verlaagt en aldus niet beter wordt dan diegene die je wenst te bekampen.

Er zijn slechte Koerden, Marokkanen, Turken, Nederlanders en Vlamingen, maar gelukkig zijn er veel meer goede Koerden, Marokkanen, Turken, Nederlanders en Vlamingen.

Dus bezin vooraleer je meegaat in bepaalde hetzes, je riskeert enkel te verliezen en het als een boemerang in je gezicht terug te krijgen.

Don't blame all of them. Don't do that.
__________________
- Gelijkheid, Rechtvaardigheid en Vrijheid voor iedereen
- Gelijke Rechten en Plichten voor iedereen
- Veralgemeen niet, maar nuanceer je mening!
- Aanpakken van overlast= repressie (zero-tolerantie) + preventie (o.a begeleiden)
- Verklaringen zoeken voor overlast: kijk naar de sociaal-economische situatie (armoede, gezinssituatie, ...)

Laatst gewijzigd door goodwill : 22 oktober 2008 om 08:39.
goodwill is offline   Met citaat antwoorden