Los bericht bekijken
Oud 24 oktober 2008, 17:41   #2
roger verhiest
Eur. Commissievoorzitter
 
roger verhiest's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
Standaard

Als we dan toch bezig zijn : waarom zouden we de turken in de EU niet terug naar Turkije sturen en ruilen tegen Koerden - het heeft als voordelen dat er hier minder konflikten tussen Koerdische en Turkse culturele clubs zullen uitgevochten worden. In één moeite
laten we ook de turken uit Bulgarije en Cyprus vertrekken..

Ook nog doenbaar is een volksverhuizing van alle Walen naar Baskenland en vv alle Basken naar Wallonië (dat we dan gelijk omdopen in Baskenland) - met die mensen koimen we overeen om onmiddelijk België te splitsen in een onafhankelijk Baskenland en een onafhankelijk Vlaanderen.

Tot slot ben ik absoluut voorstander van een fusie van de nieuwe Nederlandse Gemeenten in de Antillen met de gemeente Baarle-Nassau en het oprichten van een belgische enclave in die gemeente op de Antillen : ik zal er dan goedkoop een 2de verblijf kunnen kopen en er minimaal 6 maanden per jaar verblijven.

DIT IS GEEN OPROEP TOT ETNISCHE ZUIVERING! het is maar voor te lachen !
__________________


Tempo toleras
sed vero aperas

Laatst gewijzigd door roger verhiest : 24 oktober 2008 om 17:42.
roger verhiest is offline   Met citaat antwoorden