Los bericht bekijken
Oud 24 maart 2004, 01:10   #7
filosoof
Banneling
 
 
filosoof's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 mei 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 49.496
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door wolf
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Seba

ik ga geheel met u akkoord. Allochtone jongeren hier die bij wijze van spreken niet eens weten waar Israel ligt worden opgehitst door de AEL om het op te nemen voor hun "broeders" (waar ze in se geen enkele band mee hebben). OP de pro-Palestijnse betoging verleden jaar hebben we al gezien hoe joodse winkels het slachtoffer werden van kinderen van ocharme 14-18 jaar
Die kinderen van 14-18 jaar zijn wel verantwoordelijk voor een groot deel van de criminaliteit. Op 18 jaar zijn het al geharde criminelen, den dikke is amper 17 en leider van een bende overvallers.
Toch niet veralgemenen Niet alle jongeren uit die leeftijdsgroep die een marokkaanse grootvader hebben zijn "keiharde criminelen": de overgrote meerderheid zijn brave kinderen.
De AEL is gewoon geen zier beter dan het ZB...en moet geen seconde op mijn sympathie rekenen!
filosoof is offline   Met citaat antwoorden