Los bericht bekijken
Oud 26 maart 2004, 11:45   #56
Sufragette
Schepen
 
Sufragette's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 februari 2004
Locatie: Gent en Mechelen
Berichten: 497
Stuur een bericht via MSN naar Sufragette
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ICE-MAN
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sufragette
Zeg matekes, is het nog niet genoeg dat je tegenwoordig ZES belachelijke eurocent moet betalen per verrichting die je doet met je eigen account waar je eigen geld op staat? Het is misschien niet slecht dat de 'sossen' blijven betuttelen; op die manier blijven wij allert (en de banken gecontroleerd)..
Ofwel is het misschien niet slecht als allerte burger om eens te vergelijken en naar een andere bank over te stappen om eens een account te openen waar je (een beetje) euro's opzet en die zes eurocent NIET hoeft te betalen... k'weet echter niet hoe het bij andere banken zit maar ik betaal die 6 cent bij mijn bank niet ! vrije markt noemen ze zoiets......... moet kunnen in een democratie ! 8)

by the way..... sosse F is volgens mij niet oliedom......maar aartsdom !
Fortis is niet de enige bank die 6 cent aanrekent hoor.. Wees maar gerust dat andere banken die 6 cent elders gaan compenseren.. D�*t is vrij markt..!!
En als het slechts volgens jou is dat sosse F aartsdom is, is dat gelukkig geen referentie..
__________________
[font=Palatino Linotype]l'étranger, c'est mon ami[/font]
Sufragette is offline   Met citaat antwoorden