Los bericht bekijken
Oud 17 december 2008, 11:15   #1
Derk de Tweede
Secretaris-Generaal VN
 
Derk de Tweede's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 januari 2005
Locatie: Ergens tussen Dollard en Duinkerken
Berichten: 37.539
Standaard Directie BNP dreigt Belgische overheid omtrent overname Fortis

De directie van BNP Paribas dreigt de Belgische overheid met het NIET overnemen van de restanten van Fortis.
Lees hierover op nu.nl:


BRUSSEL - De Franse bank BNP Paribas heeft de Belgische overheid gedreigd af te zien van de overname van grote delen van bankverzekeraar Fortis, tenzij er snel een akkoord wordt gesloten. Dat meldden Belgische media woensdag.
Volgens de krant Le Soir is BNP Paribas-topman Baudouin Prot zondag naar Brussel gekomen met de waarschuwing dat hij ''vragen begint te stellen'' omtrent Fortis. Het Hof van Beroep in Brussel schortte vrijdagavond totaal onverwacht de verkoop van Fortis op.

De rechters vinden dat aandeelhouders eerst moeten beslissen over de verkoop van grote delen van Fortis aan BNP Paribas.

einde citaat.

De klucht Fortis is nog lang niet over.
Derk de Tweede is offline   Met citaat antwoorden