Los bericht bekijken
Oud 22 december 2008, 11:14   #20
C2C
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
C2C's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 december 2006
Berichten: 10.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door speurneus Bekijk bericht
Dus door zichzelf zo te verbranden dat hem enkel de politieke woestijn rest dient hij de vlaamse zaak? Begrijpe wie begrijpe kan.
Maar wat is de uitslag van de vervroegde verkiezingen, die er zullen komen? Aan Vlaamse kant toch zeker een massale overwinning van Lijst Dedecker, Vlaams-Belang, VLD en zelfs CD&V. Een rechts blok dat "incontournable" wordt.

Ik geef toe, het is vergezocht. Het kan net de omgekeerde zaak zijn: de Walen die samenvallende verkiezingen willen om hun persoonlijke super-strijd tussen liberalen en socialisten uit te vechten.

Maar de Vlaamse respons op deze crisis zal wel extreem zijn, en dus de "Vlaamse zaak" dienen.
__________________
Citaat:
The world is one big spreadsheet.
"Capitalism is the extraordinary belief that the nastiest of men, for the nastiest of motives will somehow work for the benefit of all" ― John Maynard Keynes
C2C is offline   Met citaat antwoorden