Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Groentje-18
Ik heb het hier gehad. Bij mijn weggaan hier na al die jaren, wou ik een deftiger afscheidspostje typen, maar mijn hoofd staat er momenteel niet naar en ik trek de zin ervan sterk in twijfel.
Iedereen zal wel min of meer zicht hebben op de aanleiding. Met dank voor bewezen diensten aan de forummers die hieraan hebben meegewerkt. Degenen wie het zijn weten wel dat ze in deze categorie thuishoren.
Echte dank aan de ware schatjes, die hier goddank ook nog zitten en die zo slim zijn zich gedeisd te houden wanneer het hier weer eens te heet onder de voeten wordt. Ik ga niet beginnen met namen opnoemen, want ik ben bang dat ik iemand over het hoofd zal zien en degenen op wie dit van toepassing is zullen ook wel weten dat ze in deze categorie thuishoren. Het ga jullie allen goed!!
Groentje-18
(En nu maar hopen dat ik me niet na enkele maanden bedenk, zoals 90% van de afscheidnemers hier.  )
|
idd ! bedenk je sneller
en kom hier gewoon binnen een kwartiertje al rustig voortkeuvelen
t zou hier niet t zelfde zijn zonder jou ... ik bedoel dus dat k het jammer vind ...