Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door NVDW
Ma ba nee gij. Tvalt gewoon te relativeren allemaal. Ik voel mij niet meer of minder verwant met een Antwerpenaar, iemand uit Luik of iemand uit Holland. Op zich ben ik niet tegen een onafhankelijk Vlaanderen, wel tegen een onafhankelijk Vlaanderen op basis van de etnocentrische en egoïstische argumenten en het gebrek aan realisme die ze er tegenwoordig constant bijverkopen. Ook niet speciaal voor een unitair België als hoogste doel. In tijden van globalisering raken territoriale landsgrenzen toch steeds meer achterhaald. Economie stopt niet aan de landsgrenzen, particratie niet aan de taalgrenzen.
|
dan snap ik niet je "Vlaamsche".
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
|