Discussie: doodstraf?
Los bericht bekijken
Oud 1 februari 2009, 09:43   #454
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door HAMC Bekijk bericht
Er zijn ook joden ontsnapt uit Auswitz, die hadden dan zeker ook eten genoeg.
Die vergelijking is er bijna over.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door HAMC Bekijk bericht
En wat precies hebt u tegen intiem bezoek een paar keer per jaar? Is dat zo erg?
Misdrijven plegen is erg genoeg om een tijdlang gevang aan uw been te hebben.
En gevang is gevang voor mij. Vogelen hoort daar niet bij.


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door HAMC Bekijk bericht
Ik heb er eenmaal voor ingeschreven geweest, en de dag dat het ging doorgaan zetten ze me om zes uur in de morgen op tranfair naar een andere gevangenis.

Nadat die vanons dan 4 uur had staan wachten in de gevangenis was er toch iemand die haar dan vertelde dat ik zelfs niet meer in de provincie was, dat ze mocht oprotten.
Ik ben akkoord dat dit mensenkloterij is.
Tsja, misschien was er nood aan een dringende herschikking omdat sommige "medebewoners" stoute plannen hadden ... dus moet je hen bedanken.
Maar toch, hier heb je gelijk. Als intiem bezoek bestaat, dan moet er respektvol en menselijk mee omgegaan worden. (net als met gewoon bezoek trouwens)
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden