Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marie-Rose
Hallo Zorroaster,
Waarschijnlijk hebben we mekaar in het verleden wel ontmoet. Zat even op de site en zag je berichtje ivm mijn plaats op VB lijst. Iedereen mag uiteraard denken wat ze willen, maar ik wil je even vertellen - en ik vind het wel belangrijk dat ik dit aan jou van N-VA meedeel - dat ik nooit mol, spionne, of wat dan ook gespeeld heb. Het artikel in DS, had als doel N-VA een stok te geven om CD&V mee te prikken, zodat we onze eigen standpunten konden blijven verdedigen. Dat ik me niet gelukkig voelde met de laatste ontwikkelingen zal ik zeker niet ontkennen. Maar ik ben ook voor N-VA blijven gaan tot ik merkte dat mijn kritiek hen eerder compromiteerde dan hielp. Je moet me zeker niet geloven. Het staat je vrij maar ik wou het je gewoon even vertellen. Je kan me veel verwijten, maar niet dat ik niet recht door zee of consequent ben. Wat ook wil meegeven is dat BDW en ikzelf een verre geschiedenis samen hebben en dat ik dan ook alles zal doen om onze vriendschap - die nu uiteraard onder vuur komt - door deze storm te loodsen. Ik hoop dat vriendschap en politiek gescheiden kunnen blijven. Ik heb gekozen voor een richting die de zijne niet is, maar daar apprecieer ik hem niet minder om.
|
Het is toch opvallend hoe snel Vlaams Blokkers de weg naar de discussieforums vinden. De antiracistische en/of democratische partijen lopen daarin duidelijk tenachter.
Een vraagje: hoe ben jij op de hoogte geraakt van het feit dat dit forum bestaat? Geven ze bij het Vlaams Blok soms foldertjes uit met 'internetaanwijzingen' ofzo?
|
Piano bekent nu zelf dat zijn partij ten achter loopt.
En Marie-Rose moet in 't vervolg
eerst aan Piano vragen of ze wel aan dit forum mag deelnemen.