Alice, de topic gaat inderdaad over minderjarige criminelen, daarom begrijp ik niet waarom hij werd opgestart onder I&I.
Als je kan aantonen welke groep welk deel uitmaakt van de minderjarige criminelen, doe het gerust. Met bron graag.
Geef je ook de cijfers naar waar je verwijst i.v.m. gesloten instellingen en Mol?
Heb ik het goed begrepen dat voor 1 groep, de oorzaak ligt bij de ouders en de opvoeding?
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alice
Het probleem zit echt bij de ouders!
Opvoeding gaat over primaire noden, dak kleding en eten en voor de rest moet de samenleving het maar uitzoeken.
Genoeg gesprekken daarover met ouders gevoerd, vader zit in de vzw of land van thuiskomst waar een huis wordt gebouwd, moeder heeft de zelfredzaamheid van een vierjarige kleuter en de zoontjes hangen volslagen ongestraft de beest uit.
|
en voor de andere groepen is dit al genuanceerder.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alice
Maar om je vraag te beantwoorden; ook bij andere groepen speelt opvoeding een grote rol, wat niet betekent dat de garantie voor ouders, ongeacht origine die wel serieus opvoeden inhoudt dat hun kinderen zeker nooit in criminaliteit kunnen verzeilen.
|