Los bericht bekijken
Oud 18 februari 2009, 21:31   #1
Webcrusader
Provinciaal Statenlid
 
Webcrusader's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Berichten: 793
Standaard Energie: de kosten beperken/denktank

De zoveelste denktank... ik wil hier graag enkele ideeën lanceren om bijvoorbeeld de prijzen voor electriciteit te doen dalen.

De energiemarkt reageert op vraag en aanbod, op dit ogenblik is de vraag heel hoog en stijgend. Bijgevolg stijgen de prijzen nog steeds.
De regeringen in ons land doen een bijzonder kleine moeite om zonne-energie en windenergie te stimuleren.
In Duitsland is men hier al veel verder in gegaan, men plaatst grote oppervlakten vol hoogrendement fotovoltaïsche zonnepanelen. Binnen vrij korte termijn zal men een groot deel van de electriciteit hiermee produceren.
Dit zal de kostprijs van electriciteit drastisch doen dalen in Duitsland want de zon levert gratis en onbeperkt propere energie.

http://www.sunpowercorp.com/Products...com_en_DS.ashx

http://www.solarworld.de/Energyroof.83.0.html?&L=1

http://www.fvgenergy.com/photovoltai...vg_energy.html

http://www.qcells.de/en/solar_energy...ork/index.html

http://www.izen.be/electro.php?lng=nl
__________________
multiculturele samenleving: een bonte maatschappij bestaande uit een evenwichtige verdeling van vele verscheidene culturen en religies. Hierbij bestaat dan wel respekt voor de oorspronkelijke cultuur/religie van de autochtone bevolking.
De multiculturele samenleving is geen biculturele samenleving bestaande uit autochtonen en daarnaast een invasiemacht van een competitieve cultuur met uitbreidingsdrang zoals de islam.


''

Laatst gewijzigd door Webcrusader : 18 februari 2009 om 21:56.
Webcrusader is offline   Met citaat antwoorden