Los bericht bekijken
Oud 19 maart 2009, 19:49   #539
Hollander
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hollander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 juli 2003
Locatie: Leiden, Lage Landen
Berichten: 11.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Félicien Bwanatongo Bekijk bericht
Vergeet het. Brugge is onze hoofdstad en niks anders.
Dan kan ik alleen maar zeggen dat dat een ronduit provincialistische gedachte is. Maar goed, van mij mag het ook Brugge zijn hoor.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Félicien Bwanatongo Bekijk bericht
Dat zullen die arrogante dikkenekken uit Antwertpen graag horen, dat hun provinciale hoofdstad voortaan Brussel is. Zou wel eens kunnen dat ze zich plots heel wat minder Brabander voelen.
Het lijkt me dat dat voor méér huidige provinciehoofdsteden geldt. Maar ja, reorganiseren kan niet volstrekt pijnloos zijn. Haarlem zit er ook niet om te springen het provinciehuis te verliezen, Leeuwarden en Utrecht ongetwijfeld ook niet. Maar nee, omwille van Antwerpen moeten we de discussie maar niet voeren.


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Félicien Bwanatongo Bekijk bericht
Caribië??? Die Antillianen, Surinamers en co behoren niet tot ons volk en kunnen dus niet dezelfde status hebben.
Het is dat ik er de humor van inzie, anders zou ik even een klacht indienen bij de moderatie wegens racisme.
Hollander is offline   Met citaat antwoorden