Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door /Sarah/
Euhmmm M-formulieren, ja dat is zo'n klein fabeltje dat rond gaat hier op de site  ofwel bestaan deze M-formulieren voor hardere wetgeving, ja dan zou het wel kunnen
Ja idd, dat klein feitje negeren ze toch  Terwijl dat toch een belangrijk punt is om te zeggen of allochtonen harder worden behandeld of niet.
Een Marokkaan mag alles  euhmmmm daar heb ik NIKS van gemerkt. Het is eerder dat zinneke - als er een diefstal, overval, gevecht,enz gebeurd - " Het zal weeral ne Marokkaan zijn zeker... en ja de eerste marokkaan die de politie ziet op straat met bv een adiddas training aan.... jaaaaa word opgepakt 
|
Correct! De politie is veel te racistisch. Of op zijn minst bevooroordeeld. Die arme jongens zijn als opgejaagd wild. Telkens zij blauwe uniforen zien, moet hen de schrik om het hart slaan. Geen wonder dat zij dan al eens reageren.