Los bericht bekijken
Oud 9 april 2004, 12:36   #1
Weisse Wolf
Minister
 
Weisse Wolf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2003
Berichten: 3.999
Standaard

De federale recherche van Antwerpen en Brussel onderzoekt drie bedreigingen tegen Antwerpen, meer bepaald tegen joodse doelwitten.

Die zijn niet exact genoemd in een dreigmail die donderdag toekwam op diverse redacties, maar zeker is dat de joodse gemeenschap wordt geviseerd. Dat blijkt uit de mail van de fundamentalistische organistatie GICM (Groupe Islamique Combattant Marocain ).

Diezelfde dreigmail kwam vorige week trouwens eerst toe op het kabinet van Guy Verhofstadt. Naast deze mail onderzoekt de recherche een gelijkaardige dreigbrief en een bedreiging uit het "milieu".

Bron: GVA

Ofwel zijn ze bij de AEL helderziende ofwel en meer waarschijnlijker, onderhouden ze bij de Arabisch Europese Liga nauwe banden met fundamentalistische organisaties zoals het GICM.
__________________
Weisse Wolf is offline   Met citaat antwoorden