Los bericht bekijken
Oud 5 april 2009, 16:47   #16
Rapture
Staatssecretaris
 
Rapture's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2008
Locatie: Hasselt
Berichten: 2.632
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door liberalist_NL Bekijk bericht
U heeft daar al eerder iets over geschreven. Uw bevindingen komen niet overeen met de ervaringen uit mijn omgeving.
Bij mijn weten is dit de eerste keer dat ik daar hier iets over post.
Volgens u is het dan genetisch? Maar zoals ik hierboven als zei is een gen dat homoseksualiteit zou veroorzaken pure bullshit (gaat gewoon in tegen de leer van Darwin) tenzij het om een genetische afwijking zou gaan en het dus als een soort genetische ziekte zou kunnen worden beschouwd.

En om te weten te komen hoe de relatie zat tussen de ouders en de holebi rond zijn 6de levensjaar moet ge al een heel goede kijk hebben op het gezinsleven daar. Tis niet omdat homo A zegt dat hij een heel goede relatie had met zijn moeder dat dit een verstoord Oedipuscomplex volledig uitsluit.

Trouwens dat homoseksualiteit een oorzaak heeft staat buiten kijf, niks gebeurt namelijk zomaar. Maar is het ook een probleem? Naar mijn mening niet, dus heeft het weinig praktisch nut om de oorzaak van homoseksualiteit te achterhalen.
__________________
"Ik stel mij vragen over het toenemend materialisme in onze samenleving" sprak de Koning; en hij kocht een luxe-jacht van 4 miljoen euro.
Rapture is offline   Met citaat antwoorden