Los bericht bekijken
Oud 10 april 2004, 09:18   #1
Bloxbuster
Banneling
 
 
Bloxbuster's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 november 2003
Locatie: Cuba
Berichten: 874
Standaard

10/04 Twee jongemannen neergestoken in Dendermonde

In Dendermonde zijn bij twee steekpartijen twee mensen neergestoken. De feiten hebben zich volgens de federale politie voorgedaan omstreeks 21.00u. gisteravond.
De slachtoffers zijn jongemannen uit Lebbeke van 21 en 22 jaar. Ze zouden allebei zijn neergestoken bij een vechtpartij aan het station in Dendermonde. Maar één van hen zou gewond nog hebben kunnen wegkomen en is tot aan in Sint-Gillis bij Dendermonde geraakt. Beiden zijn opgenomen in kritieke toestand in een ziekenhuis in Dendermonde en hebben veel bloedverlies geleden.
Een Belg van 37 uit Lokeren is mogelijk verantwoordelijk voor het neersteken van de twee. Dat zegt de lokale politie. Maar die wil nog niet zeggen of ze de dader te pakken heeft.
Bloxbuster is offline   Met citaat antwoorden