De middellange termijntrend (MT) van de beursindexen is momenteel inderdaad stijgend (ik spreek in termen van weken of maanden; één van mijn belangrijkste argumenten is dat stijgingsdagen momenteel gepaard gaan met een hoger handelsvolume dan dalingensdagen).
Die trend KAN nog wel een tijdje aanhouden, maar kan ook in een oogwenk gedaan zijn.
Ik zou in dit casino echt van die dingen afblijven!!
Tenzij eventueel op KT, heel specifiek, al ben ik daar persoonlijk geen voorstander van.
Als u op LT denkt, vind ik het veel te riskant, ondanks al die "bodemroepers".
(Zou op of rond 6 maart gezet zijn. De lange termijntrend is en blijft tot nader order echter overduidelijk DALEND).
In mijn ogen is het enige wat momenteel in aanmerking komt (al interesseert me dat niet echt) biotech en eventueel een aandeel als Petrobras (al staat dat in mijn ogen momenteel weer vééél te duur geprijsd).
Ook grondstoffengerelateerde aandelen komen eventueel in aanmerking nemen, maar het zijn en blijven uiterst onzekere en voor individuele aandelen/bedrijven "gevaarlijke" tijden.
Laatst gewijzigd door Felix (be) : 21 april 2009 om 12:24.
|