Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door AdrianHealey
Het staat de pedofielen altijd vrij om te verhuizen, zelfmoord te plegen of nog andere mogelijke alternatieven op te zoeken.
|
Niet mee eens. Als je een register van pedofielen publiceert, doe het dan goed. Dan moeten die pedofielen bijv. melden wanneer zij verhuizen zodat het register kan aangepast worden.
Anders wordt het helemaal mooi: jij koopt een huis. De verkoper is een veroordeelde pedofiel. Drie maanden later bekladt iemand jouw gevel omdat hij denkt dat daar een pedofiel woont. Als zo'n register er dan toch moet komen, dan heb ik liever dat de overheid dat doet dan een of andere hobbyist. En dan wel voor pedofielen en niet voor sukkelaars die openbare zedenschennis op hun blad hebben staan omdat ze tegen een boom hebben gepist en toevallig een slechtgezinde flik zijn tegengekomen.