Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Politics.be
SP.a jongeren wil een gratis krantenabonnement naar keuze voor alle 16 jarigen en dit voor twee jaar.Animo wil jongeren verslaafd maken aan kranten en de mediasector in moeilijke tijden een duw in de rug geven. Een investering in jongeren en in de economie.
[...][/url]
Bron: politics.be
|
Het is wel erg parochiaal om alleen maar abonnementen op Belgische kranten weg te geven. Dat zal vast en zeker niet mogen vanwege de EU regels. (verkapte steun aan nationale bedrijven)
Waarom het niet simpeler? Op vertoon van identiteit( bewijs van leeftijd) een gratis krant (naar keuze van het moment) in de kiosk te kunnen pakken.
Dat houdt dan de concurentie in stand.

En waarom niet, als het redden van de vrije pers een mede-prioriteit is in het voorstel, zoals met de auto-industrie gebeurt, een paar miljard in noodlijdende uitgeverijen stoppen?