Los bericht bekijken
Oud 29 april 2009, 16:05   #4
Geert C
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 29 november 2007
Berichten: 15.670
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sywen Bekijk bericht
Over die leugen ivm die BTW-verlaging dus. De eerste keer dat het Belang die eis vermeldt is in hun "Dossier Energie". En wel als volgt:

"Het Vlaams Belang wil dat de BTW op diesel, benzine en huisbrandolie verlaagd wordt van 21 naar 6 procent. Voor steenkool eist onze partij een verlaging van 12 tot 6 procent. Het Vlaams Belang heeft hiervoor begin juni 2008 een wetsvoorstel ingediend in de Kamer van volksvertegenwoordigers."

Die brochure is ten vroegste na begin juni 2008 geschreven.

Ik zou iedereen nu willen uitnodigen naar de datum bovenaan het artikel op devolgende pagina te kijken: http://www.pvda.be/nieuws/artikel/he...gieplan-1.html

Dewinter zat in maart bij ATV dus vlakaf te liegen over het feit dat het VB als eerste met die eis kwam
Nu moet ik niets hebben van Dewinter, maar je kan moeilijk van hem verwachten dat hij op de hoogte is van alle voorstellen die door partijtjes die niet eens in het parlement zitten gedaan worden.
__________________
Het ogenblik nadert, waarop grote beslissingen moeten worden genomen. Tegenover Europa staat een monsterverbond van sleur, onwetendheid, zelfzucht, verouderd nationalisme en volgzaamheid aan buitenlandse instructies.
De tegenstanders maken zich klaar voor de strijd. Sommigen kunnen wij overtuigen, anderen moeten wij verslaan; dat is het, waartoe wij mannen en vrouwen van onze volken oproepen.
Tezamen zullen wij overwinnen.
Geert C is offline   Met citaat antwoorden