Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door LiberaalNL
De typische hypocrietheid van groen links. Ik kan me ook nog herinneren dat Paul Rosenmuller, de fractievoorzitter van groen links voor Femke Halsema in een villawijk woonde en zijn kinderen naar een blanke school bracht, terwijl hij altijd hamerde op gemengde wijken en gemengde scholen.
|
Paul Rosenmoller woont nog steeds in Driebergen (Leinweberstraat) en zijn vier kinderen gaan nog steeds naar de blanke school. Kan ook niet anders in Driebergen, want de enige allochtoon is de eigenaar van een shoarmatent, die ´s avonds weer netjes teruggaat naar Utrecht overigens.
Voor zijn "werk" vliegt Rosenmoller voor 215.000 € per jaar als televisiemaker de wereld rond voor de IKON. Vliegen, ja u hoort het goed. En het feit dat Rosenmoller nu een keer of veertien per jaar in Afrika, Azie , en ZuidAmerika vertoeft, alhoewel in vijfsterren hotels, maakt dat hij eindelijk een keer mensen met een andere huidskleur kan ontmoeten. GroenLinks is namelijk nog steeds een clubje blanke hoogverdienende semi-intellectuelen.
Het matigen van de consumptie, milieubewust leven, het gemengd wonen, en het brengen van de kinderen naar een zwarte school geldt natuurlijk niet voor de Linkse partijbonzen zelf.