Los bericht bekijken
Oud 25 mei 2009, 12:35   #39
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Ik vind dat de arme drommels die niet naar hier zijn kunnen komen op illegale wijze, ook recht hebben op dringende medische hulp.

Of is dat een vreemde reaktie van mij?

Omdat je gewaar wordt aan je water dat zoals we nu werken, we diskrimineren tussen de mensen die wel naar hier geraakten en die niet naar hier geraakten?
groot gelijk jongen!

Er leven 6 miljard (bijna 7 ondertussen) mensen op de wereld, en pakweg grof geschat 1 miljard betalen zich daarbij blauw aan sociale zekerheid.
Ik vind dat je overal gratis ziekenzorg moet krijgen. Zeg maar dat schoofzak ervoor gaat werken.

Ik alvast niet meer, ik zit aan de ontvangende kant. Bedankt schoofzak.

En trouwens: weet gij wel hoeveel kindjes er honger hebben? doe die schoofzak maar al minstens eens in vijf stukskes, gij schrokop! DELEN ZULT GE!
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o

Laatst gewijzigd door circe : 25 mei 2009 om 12:45.
circe is offline   Met citaat antwoorden