Los bericht bekijken
Oud 26 mei 2009, 10:55   #147
Dimensie
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 mei 2009
Berichten: 1.312
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Raf Bekijk bericht
Nee, daar gaat deze discussie niet over. Dat is wat jij er ondertussen op je eigen, persoonlijk aanvallende manier van gemaakt hebt.
Bewijzen voor al je loze beschuldigingen kan je - zoals gewoonlijk - niet leveren. Wanneer je daar om gevraagd wordt, verval je in de scheldpartijen die we ondertussen al zo van je gewoon zijn. Dit is een voorbode van je zoveelste verbanning.
Nee, Raf, jij bent de ongekroonde koning van scheldpartijen en persoonlijke aanvallen. Projecteer jouw reputatie nu niet op mij.

Ik heb hier geen enkel scheldwoord geplaatst.
Ik heb hier geen enkele persoonlijke aanval geschreven.
Dat is wat jij er ondertussen op je eigen, persoonlijk aanvallende manier van gemaakt hebt.
Bewijzen voor al je loze beschuldigingen kan je - zoals gewoonlijk - niet leveren. Wanneer je daar om gevraagd wordt, verval je in de scheldpartijen die we ondertussen al zo van je gewoon zijn. Dit is een voorbode van de zoveelste vermaning die jij zal krijgen.
Dimensie is offline   Met citaat antwoorden