Ik kan mij er zelf niet mee identificeren (met het gepluim op roze zaterdag enal), en het is inderdaad een verwrongen beeld omdat de pers uiteraard vooral DEZE mensen in beeld zal brengen en niet degenen die er volledig "normaal" uitzien.
Aan de andere kant kan je ook zeggen dat het toch eens DRINGEND tijd wordt dat men inziet dat de wereld ècht niet vergaat als een bende zich per sé op deze manier wil tentoonspreiden.
TROUWENS, een doorsnee gay parade in België vind ik nog minder decadent dan b.v. Carnaval in Rio de Janeiro.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Flanelcondoom
Nee hoor, ik heb het ook niet voor mensen wiens enige identiteit homo zijn is.
|
Het hele acceptatieproces bij een jongere die ontdekt dat hij/zij homo/bi/lesbisch is, ligt niet zoooo voor de hand. Het zichzelf willen kenbaar maken en aansluiten bij gelijkgestemden, hoort daar bij, en vanaf een bepaalde "rijpheid" zullen de meesten (gok ik toch) inderdaad inzien dat ze zich niet met hen kunnen identificeren.