Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Metternich
Wel, ik neem persoonlijk, en ik niet alleen, aan initiatieven zoals "There probably is no God" en aan het gebazel van Richard Dawkins. Zijn boeken uit de handel nemen en die campagne verbieden? Volgens mij zijn er meer mensen die aanstoot nemen aan zijn stellingen dan mensen die aanstoot nemen aan holocaustontkenning.
|
Meer ja, dat is waar - hoewel Richard Dawkins bij de grote massa nu ook niet zo bekend is hoor.
Maar slechts bijzonder weinig katholieken zullen wakker liggen van de beweringen van Dawkins, ze zullen hoogstens eens hun schouders ophalen, en heel af en toe zal er eens iemand een lezersbrief opstellen waarin hij zijn klachten doet over Dawkins.
De verwijten, minimalisaties en ontkenningen die de slachtoffers en nabestaanden te horen krijgen van de negationisten, snijden echter veel, veel dieper, en rijten eens te meer pijnlijke wonden open.