Discussie: Vakbond
Los bericht bekijken
Oud 3 juni 2009, 14:48   #1
Patrick Mertens
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 8 februari 2007
Berichten: 15
Standaard Vakbond

Volgens de peilingen op destandaard.be zou ik het meest matchen met LDD en NVA. Ik was dus wat aan het afwegen om zondag de juiste beslissing te kunnen nemen.

Deze namiddag stuurde de vakbondsafgevaardigde van ACOD (ik sta dus in het onderwijs) een e-mail naar het voltallige personeel om LDD te boycotten omwille van hun sociale onrechtvaardigheid. Ze stuurde in bijlage een document mee van haar vakorganisatie die tekst en uitleg gaf over het waarom van deze boycot.

1. Kan en mag dat zomaar? Mogen vakbonden optreden als politieke partij die anti-reclame maakt voor de stemming zondag? En mag dat zomaar aan iedereen, ook aan niet ACOD-ers, verspreid worden?
2. Moet ik nu vaststellen dat ik toch beter op NVA stem ipv op LDD of kan LDD deze beschuldigingen van ACOD ergens toelichten of ontkrachten?

In bijlage het document.
Bijgevoegde bestanden
Bestandstype: pdf persmededeling (1 p).pdf‎ (182,5 KB, 455x gelezen)
Patrick Mertens is offline   Met citaat antwoorden