Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Flanelcondoom
Interessant. Jan Modaal begint zich rustig aan richting solidarisme te keren.
|
Ik ben zelf liberaal/libertair dus ben vierkant tegen die standpunten, maar als ik zie hoe VB scoort met anti immigratie standpunten en de SP-A met het afromen van winsten, waarom zou dat niet te combineren vallen?
SP-A wordt verweten dat ze te links zijn op ethische en immigratie standpunten, te politiek correct. Als liberaal heb ik daar geen problemen mee bij die partij, maar als je zoals vele VB'ers tegen de liberalen bent omdat je denkt dat zij enkel het groot kapitaal vertegenwoordigen, waarom zouden die tegen een rechts socialistische partij zijn?
Of waarom komt het VB niet openlijk uit economisch socialistisch te zijn? Nu is het helemaal niet duidelijk of zij meer liberaal zijn of niet.