Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mambo
Het is een tactiek als een andere om de problemen zoveel mogelijk te vergroten zodat men het probleem zelf niet meer ziet, laat staan nog weet over wat men bezig is nietwaar?
Hier gaat het over doppers...punt aan de lijn.
|
Een andere taktiek is elk probleem verkleinen tot het niveau van het individu zodat je de slachtoffers kan overladen met alle zonden van Israël en trachten hen met een schuldgevoel op te zadelen.
Maar het probleem van de werkloosheid is een economisch probleem dat je niet verhelpt door het invoeren van een dagelijkse controle noch door een jacht op werklozen.
Citaat:
En als we dan toch eens vergelijken, neem alle frauderende doppers op één hoop en tel eens het monsterbedrag uit dat daar naartoe gaat.
|
U hebt daar zeker concrete en correcte cijfers over zodat we een juiste conclusie kunnen trekken?
Citaat:
En neen het is niet normaal dat iedere werkende mens er een dopper bij op zijn loon rekening moet zetten.
|
Neen, men zou beter een miljonairstaks invoeren, meer belasting heffen op kapitaal, het bankgeheim afschaffen, een belasting invoeren op speculatie, de tobin taks invoeren, de coördinatiecentra sluiten, de notionele intrest afschaffen en minder de middenklasse en de werknemers belasten, daar ben ik het mee eens.