De meesten die 'vrijwillig' (als alternatief op een legale job) in het zwart gaan werken krijgen daar wellicht meer dan twee euro extra voor. Indien niet, dan zijn ze waarschijnlijk te dom om te beseffen dat ze in 't zak gezet worden.
Mijn mening ivm zwartwerk? Als je bedenkt dat er verschillende sectoren (horeca, tuinbouw, bouw?, en een groot deel van de zelfstandigen) die leven van dit soort belastingontduiking, dan moet dat serieus aangepakt worden. Zwartwerk is een delict dat ervoor zorgt dat jobs schaars en het overheidsbudget (SocZek) magertjes uitvallen. Het is opmerkelijk dat daartegen zo weinig ondernomen wordt.
__________________
Studies show that those who rely on the [corporate] media for their information have a poor understanding of the issues and are unable to discern misrepresentations in political advertising.
|