Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door RASPOUTINE
... zij hebben BIAC met inbegrip van de gronden van onze vlieghaven geprivatiseerd. Dit kan niet! Dit is vervreemden terwijl het “inaliènable et imprescriptible is”. In het Hof van Beroep van Gent zal hij hierover zelf de nodige vragen stellen aan de rechterlijke macht.
Ondertussen is de dienst van het ministerie van financiën: registratie & domeinen die het ganse normaliter moet opsporen nergens meer te zien?
|
Zijt gij daar zeker van? Ik vraag niet beter dan dat de gronden die BIAC op dit ogenblik in handen heeft 'onvervreembaar' zijn en behoren tot het patrimonium van de Belgische Staat. Heeft Mc Quarry (dat zijn de nieuwe uitbaters - Australiërs) alleen de uitbating in handen... of zijn ze eigenaar van de gronden en gebouwen van de luchthaven? Graag wat uitleg + referenties hierover.