Los bericht bekijken
Oud 20 juli 2009, 11:44   #2
omaplop
Minister-President
 
omaplop's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 september 2003
Locatie: Ardennen
Berichten: 5.579
Standaard

Waarom zouden er anders zo veel illegalen zijn hier?? En waarom zijn er zo veel die zelfs geen aanvraag doen/gedaan hebben en nu toch geregulariseerd worden, omdat ze al minstens vijf jaar buiten de wet leven( maar toch voldoende inkomsten hebben om het hier uit te zingen gedurende al die jaren!!)

Ik wil solidair zijn met mensen die hierheen komen en hier werken en zich aanpassen aan de bestaande levenswijze!, maar niet met die mensen die op de kap van hun gastland de sociale voorzieningen misbruiken om zichzelf te verrijken!!

Echte asielzoekers, wiens leven in gevaar is in het thuisland, wil ik zelf persoonlijk helpen, maar die keren dan ook niet minstens een keer per jaar terug naar die gevaarlijke streek en die kopen daar ook geen eigendommen op om later, als ze alles wat mogelijk is hebben geïncasseerd , op grote voet te gaan leven en de anderen aan te zettten om hun voorbeeld te volgen!

Als onze politici eens hun oor te luisteren legden bij loketbedienden van de mutualiteit, of van het OCMW, dan zouden ze tot het besef komen dat ze langs alle kanten bestolen worden en dat dit niets meer met solidariteit heeft te maken, maar enkel en alleen met profitariaat ten nadele van het minder begoede deel van de eigen bevolking die het veelal met veel minder moeten stellen dan die gelukzoekers.

Laatst gewijzigd door omaplop : 20 juli 2009 om 11:45.
omaplop is offline   Met citaat antwoorden