Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje
Europees hoofdkwartier Nato, Europese hoofdstad, Europees hoofdkwartier VN, Europees hoofdkwartier Unicef. Allemaal zeer dure zaken die Brussel wilde hebben en heeft kregen en wie mag daarvoor opdraaien en betalen, de rest van België. Dat is een zeer grote luxe voor een stad als Brussel.
|
dure instellingen mss, maar de huizen zijn krotten.
zonder die instellingen is Brussel ook niets: geen bekendheid, geen rijkdom, enkel een mieserig provinciestadje. dus nu weet je ook waarom brussel dat wilde hebben ten koste van de rest van belgie: voor bekendheid in de wereld.
maar intussen heeft de wereld haar intresse in brussel verloren en maakt het niet uit met wat België gebeurd: het interesseert de internationale gemeenschap totaal niet.
maar er zijn wel steden die met alle plezier één of meerdere instellingen van Brussel willen overnemen. als Brussel een stadstaat wordt, gebeurt dat zeker.