Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fiere Jood
Zoals ik zei heeft elke zaak een schepper.Dat is gewoon een feit !
|
Als mensen dat zeggen, kan je er vanop aan dat ze iets gaan verkondigen wat allesbehalve een feit is. Zowat alle natuurfenomenen worden niet veroorzaakt door een schepper. Ik reken daar het ontstaan van het universum ook bij. Lees misschien eens een ander boek dan de Bijbel of Thora, iets van Hawking of zo. Jouw redeneringen doen me een beetje denken aan de Godsbewijzen van Anselmus die dateren van de 11de eeuw. Ze zijn ook al weerlegd overigens.
Citaat:
Een kast,computer,wagen,vliegtuig,melk,honing is/zijn door een een mens/dier gemaakt.
|
En dan? Zijn bergketens door een mens/dier gemaakt. Nee, bergketens komen er door platentektoniek. Ik kan zo een heel lijstje maken, maar ik vrees dat het weinig zin heeft.
Citaat:
De wereld en de mens zijn ook door iets(schepper-schepping enz...) gemaakt.
Beweer je dat het niet door een schepper is gemaakt moet jij een bewijs brengen.
|
Nope, er is geen enkele aanwijzing dat de wereld en de mens door een schepper gemaakt is. Als jij daar aanwijzingen voor hebt, dan moet jij dat maar bewijzen. Voor mij is de evolutie van de mens vrij goed verklaard door het huidige wetenschappelijke model.